SYSTEM 75
Rynna 75 mm z rurą spustową 63mm  Małe budynki mieszkalne, wiaty, garaże,balkony oraz mansardy

SYSTEM 100
Rynna 100 mm z rurą pustową 90 mm lub 63 mm, domy jednorodzinne, małe i średnie magazyny, obiekty handlowe i przemysłowe, budynki użyteczności publicznej zastosuj system 100.

SYSTEM 125
Rynna 125 mm z rurą spustową 90 mm lub 110 mm Domy jedno i wielorodzinne, bloki mieszkalne, magazyny, obiekty użyteczności publicznej, obiekty handlowe i przemysłowe

SYSTEM 150
Rynna 150 mm z rurą spustową 110 mm Duże obiekty budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i komercyjnego

 

Najwyższej jakości materiały wykorzystywane podczas wytwarzania rynien oraz nowatorskie techniki produkcji to najważniejsze przewagi konkurencyjne wyróżniające na tle pozostałych produktów rynny Galeco. Zalety użytkowe, takie jak bardzo duża odporność na urazy mechaniczne, trwałość, szczelność, łączą się w serii orynnowania z walorami estetycznymi. Jakie są zatem atuty wizualne rynien? Szeroki wybór kolorów oraz długości średnicy. Duża różnorodność pozwala wybrać rynnę pasującą do konkretnego projektu domu, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i stylistycznym. Rynna Galeco to element domu, który stanowi odpowiedź na potrzeby indywidualnych wzorów architektonicznych każdego budynku.

Stalowe orynnowanie Siba i Siba Square to nowoczesne systemy rynnowe odznaczające się wyjątkową szczelnością, głównie za sprawą idealnego dopasowania i jakości materiałów wszystkich elementów wchodzących w skład kompletnego systemu orynnowania.
Systemy rynnowe przeznaczone są nie tylko do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z dachu, ale zapewniają także odpowiednie wykończenie elewacji budynku.

Oferujemy również systemy rynnowe innych wiodacych firm