BLACHODACHÓWKA NATURA to połączenie sprawdzonych rozwiązań oraz najlepszego wzornictwa z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa, które zapewniają wykorzystane surowce oraz najnowocześniejsza technologia produkcji. Jej elegancki wygląd oraz bogata paleta kolorystyczna doskonale podkreślą wygląd każdej elewacji, bez względu na przeznaczenie obiektu, a także pozwalają na idealne dopasowanie pokrycia dachowego do otoczenia i wymagań Klienta.

BLACHODACHÓWKA SOLIS
Nowoczesny Innowacyjny Piękny kształt Blachodachówki SOLIS dostępnej w postaci: Dwumodułowej lub na Żądany wymiar zapewnia minimalną ilość odpadów.
Zarejestrowany wzór przemysłowy.

BLACHODACHÓWKA AQUA Elegancka blachodachówka Aqua, dzięki swojej niepowtarzalnej i wyrazistej linii, przywodzi na myśl piękno oraz majestat klasycznej dachówki ceramicznej. Jest przy tym niezwykle trwała, lekka i łatwa w montażu, a jej bogata paleta kolorystyczna oraz pełna oferta nowoczesnych powłok sprawiają, iż blachodachówka Aqua stanowi gwarancję wieloletniego użytkowania oraz daje pewność najlepszego dopasowania pokrycia do elewacji budynku, nadając mu wyjątkowy charakter.

Blachodachówka ROMA została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym budownictwie. Awangardowa forma blachodachówki tworzy dach o wyjątkowym efekcie wizualnym. Bardzo dobrze prezentuje się zarówno na prostych, jak i skomplikowanych architektonicznie dachach. Dedykowana jest na budynki mieszkalne – domy, wille, rezydencje oraz budynki publiczne. Zbudowany z niej dach jest bardzo elegancki i wyszukany. Jednocześnie imponuje nowoczesną formą odpowiadającą założeniom współczesnej architektury.

 

Blachodachówka MONA łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, tworząc niezwykle modny dach. Jej uniwersalność pozwala na montaż zarówno na klasycznych budynkach, jak i nowoczesnych obiektach. Dedykowana jest dachom o prostej formie – jedno- i dwuspadowym. Występuje zarówno w arkuszach ciętych na wymiar oraz w wersji dwumodułowej. Unikatowy kształt dachówki – fale i przetłoczenia zaprojektowano przy współpracy z dekarzami. W ten sposób uzyskano arkusze o idealnym dopasowaniu i wysokiej szczelności. Model ten to idealna propozycja dla wymagających klientów, którym zależy na wysokiej jakości i atrakcyjnym efekcie wizualnym.   

Stalowe dachy Ruukki chronią domy od ponad 50 lat. Ich trwałość i jakość jest niezrównana. W naszej ofercie kolorów i stylów z pewnością znajdziesz idealną opcję dla swojego domu, niezależnie od tego, czy jest on nowoczesny czy tradycyjny. Nasze pokrycia dachowe podzielone są na trzy różne kategorie: dachy z rąbkiem stojącym, blachodachówki i blachy trapezowe.